eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200826 26.08.2020 Samferdselsutvalget 11.30 Fylkeshuset Fylkesutvalgssalen
20200923 23.09.2020 Samferdselsutvalget 11.30 Fylkeshuset Fylkesutvalgssalen
20201118 18.11.2020 Samferdselsutvalget 11.30 Fylkeshuset Fylkesutvalgssalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200527 27.05.2020 Samferdselsutvalget 11.30 Fylkeshuset Fylkesutvalgssalen (for publikum via teams)
20200325 25.03.2020 Samferdselsutvalget 11.30 Møtet holdes som fjernmøte Microsoft Teams
20200205 05.02.2020 Samferdselsutvalget 08.30 Fylkeshuset Fylesutvalgssalen
20191120 20.11.2019 Samferdselsutvalget 12.30 Fylkeshuset Fylkesutvalgssalen
20190925 25.09.2019 Samferdselsutvalget 11.30 Fylkeshuset Fylkesutvalgssalen
20190529 29.05.2019 Samferdselsutvalget 11.30 Fylkeshuset E200
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Elin Schanche Elin Schanche Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Elin Freim Elin Freim Rødt (RØDT) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Morten Malmin Morten Malmin Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sigmund Slettebø Sigmund Slettebø Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Magne Vaule Magne Vaule Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Alexander Rügert-Raustein Alexander Rügert-Raustein Miljøpartiet De Grønne (MDG) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Susanna Bredenbekk Susanna Bredenbekk Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erlend Kristensen Erlend Kristensen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Geir Sigbjørn Toskedal Geir Sigbjørn Toskedal Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Silje Talgø Klakegg Silje Talgø Klakegg Rødt (RØDT) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristoffer Amdal Kristoffer Amdal Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Leif Arne Moi Nilsen Leif Arne Moi Nilsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Susanne Heart Susanne Heart Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Wenche Lindtner Wenche Lindtner Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marianne Hirzel Marianne Hirzel Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arne Stapnes Arne Stapnes Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mats Danielsen Mats Danielsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Unni Fuglestad Unni Fuglestad Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jonas Andersen Sayed Jonas Andersen Sayed Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Reid Ivar Bjorland Dahl Reid Ivar Bjorland Dahl Kristelig Folkeparti (KRF) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tom Kalsås Tom Kalsås Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Solveig Ege Tengesdal Solveig Ege Tengesdal Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gunn Dalen Håland Gunn Dalen Håland Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
David Spurlin Hervik-Moen David Spurlin Hervik-Moen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Åse-Berit Rolland Åse-Berit Rolland Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erling Nordgård Erling Nordgård Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Johan Aakre Johan Aakre Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hayley Anita Henriksen Hayley Anita Henriksen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lasse Anfinsen Fredheim Lasse Anfinsen Fredheim Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Henrik Hageland Henrik Hageland Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Inghild Vanglo Inghild Vanglo Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lin Veronica Jacobsen Lin Veronica Jacobsen Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Margrete Dysjaland Margrete Dysjaland Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Daniel Bøhn Rayner Daniel Bøhn Rayner Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Siv-Len Strandskog Siv-Len Strandskog Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ole Ueland Ole Ueland Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Marie Lund Anne Marie Lund Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
May Helen Hetland Ervik May Helen Hetland Ervik Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Svein Erik Indbjo Svein Erik Indbjo Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jarle Bø Jarle Bø Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Søvik Østerhus Berit Søvik Østerhus Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frode Myrhol Frode Myrhol Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjartan Alexander Lunde Kjartan Alexander Lunde Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Ove Hersdal Bjørn Ove Hersdal Rødt (RØDT) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert