eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200324 24.03.2020 Opplæringsutvalget 11.30 Fylkeshuset Fylkesutvalgssalen
20200526 26.05.2020 Opplæringsutvalget 11.30 Fylkeshuset Fylkesutvalgssalen
20200922 22.09.2020 Opplæringsutvalget 11.30 Fylkeshuset Fylkesutvalgssalen
20201116 16.11.2020 Opplæringsutvalget 14.00 Fylkeshuset Fylkesutvalgssalen
20201117 17.11.2020 Opplæringsutvalget 11.30 Fylkeshuset Fylkesutvalgssalen
20220101 01.01.2022 Opplæringsutvalget 00.00 Fylkeshuset FU Salen
20230101 01.01.2023 Opplæringsutvalget 11.30 Fylkeshuset FU Salen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200204 04.02.2020 Opplæringsutvalget 11.30 Fylkeshuset Fylkesutvalgssalen
20191119 19.11.2019 Opplæringsutvalget 11.30 Fylkeshuseet Fylkesutvalgssalen
20191118 18.11.2019 Opplæringsutvalget 14.30 Sola Strand Hotel Ellens utsikt
20190924 24.09.2019 Opplæringsutvalget 11.30 Fylkeshuset Fylkesutvalgssalen
20190528 28.05.2019 Opplæringsutvalget 11.30 Fylkeshuset Fylkesutvalgssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Kristoffer Birkedal Kristoffer Birkedal Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kenneth Austrått Kenneth Austrått Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjartan Alexander Lunde Kjartan Alexander Lunde Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Solveig Ege Tengesdal Solveig Ege Tengesdal Kristelig Folkeparti (KRF) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Dagny Sunnanå Hausken Dagny Sunnanå Hausken Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Aina Elise Larsen Grude Aina Elise Larsen Grude Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Susanne Heart Susanne Heart Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Daniel Bøhn Rayner Daniel Bøhn Rayner Arbeiderpartiet (AP) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Henrik Hageland Henrik Hageland Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mirjam Ydstebø Mirjam Ydstebø Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marte Eide Klovning Marte Eide Klovning Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
David Spurlin Hervik-Moen David Spurlin Hervik-Moen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
May Helen Hetland Ervik May Helen Hetland Ervik Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sissel Hansen Tysse Sissel Hansen Tysse Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Geir Jarle Brekkhus Geir Jarle Brekkhus Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Alexander Rügert-Raustein Alexander Rügert-Raustein Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Margrete Dysjaland Margrete Dysjaland Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Staale Grude Haaland Staale Grude Haaland Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Leiv Birger Olsen Leiv Birger Olsen Rødt (RØDT) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Oddny Helen Turøy Oddny Helen Turøy Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Astri Furumo Astri Furumo Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Berit Søvik Østerhus Berit Søvik Østerhus Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ann Iren Amundsen Ann Iren Amundsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erling Nordgård Erling Nordgård Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Cille Ihle Cille Ihle Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jørn Kyle Finnesand Jørn Kyle Finnesand Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Olav Eggebø Aanonsen Olav Eggebø Aanonsen Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ole Ueland Ole Ueland Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tom Kalsås Tom Kalsås Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Faruk Brahimi Faruk Brahimi Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Sæstad Bjørn Sæstad Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lin Veronica Jacobsen Lin Veronica Jacobsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Inger Merethe Bjerkreim Inger Merethe Bjerkreim Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ragnvald Nilsen Ragnvald Nilsen Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hayley Anita Henriksen Hayley Anita Henriksen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mats Danielsen Mats Danielsen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Marte Vatnaland Hanne Marte Vatnaland Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Svanhild Løge Skålheim Svanhild Løge Skålheim Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Alexandra Eva Lind Alexandra Eva Lind Folkeaksjonen Nei til mer bompenger (FNB) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erlend Kristensen Erlend Kristensen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sara Nustad Mauland Sara Nustad Mauland Rødt (RØDT) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert