eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190924 24.09.2019 Opplæringsutvalget 11.30 Fylkeshuset Fylkesutvalgssalen
20191118 18.11.2019 Opplæringsutvalget 11.30 Fylkeshuset Fylkesutvalgssalen
20191119 19.11.2019 Opplæringsutvalget 11.30 Fylkeshuseet Fylkesutvalgssalen
20220101 01.01.2022 Opplæringsutvalget 00.00 Fylkeshuset FU Salen
20230101 01.01.2023 Opplæringsutvalget 11.30 Fylkeshuset FU Salen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190528 28.05.2019 Opplæringsutvalget 11.30 Fylkeshuset Fylkesutvalgssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Janne Johnsen Janne Johnsen Høyre (H) Varamedlem janne.johnsen@rogfk.no 48082646 51516603
Halldis Furre Halldis Furre Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Aase Simonsen Aase Simonsen Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Astri Furumo Astri Furumo Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Andreas Bjelland Eriksen Andreas Bjelland Eriksen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Leif Christian Andersen Leif Christian Andersen Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anita Egeli Anita Egeli Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Annelin Tangen Annelin Tangen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kenneth Austrått Kenneth Austrått Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Sæstad Bjørn Sæstad Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anja Berggård Endresen Anja Berggård Endresen Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frode Fjeldsbø Frode Fjeldsbø Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tove Frantzen Tove Frantzen Venstre (V) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Håkon Faarlund Hetland Håkon Faarlund Hetland Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Henrik Heimly Steinnes Henrik Heimly Steinnes Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Marte Vatnaland Hanne Marte Vatnaland Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jarle Nilsen Jarle Nilsen Arbeiderpartiet (AP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Gunnar Mattingsdal Jan Gunnar Mattingsdal Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marte Eide Klovning Marte Eide Klovning Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lin Veronica Jacobsen Lin Veronica Jacobsen Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lisbeth von Erpecom Vikse Lisbeth von Erpecom Vikse Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kjartan Alexander Lunde Kjartan Alexander Lunde Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gunn-Marit Lygre Gunn-Marit Lygre Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
May Høie Håland May Høie Håland Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Pål Morten Borgli Pål Morten Borgli Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Peter André Schwarz Peter André Schwarz Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ragnvald Nilsen Ragnvald Nilsen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ruth Evy Berglyd Ruth Evy Berglyd Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eirik Faret Sakariassen Eirik Faret Sakariassen SV - Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Vidar Samland Vidar Samland SV - Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sofie Margrethe Selvikvåg Sofie Margrethe Selvikvåg Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Staale Grude Haaland Staale Grude Haaland Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torunn Austdal Rasmussen Torunn Austdal Rasmussen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Unni Fuglestad Unni Fuglestad Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Julia Wong Julia Wong Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Erling Nordgård Erling Nordgård Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Liv Todnem Liv Todnem Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Henning Haaland Henning Haaland Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tore Andreas Haaland Tore Andreas Haaland Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jørn Kyle Finnesand Jørn Kyle Finnesand Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marie Ljones Brekke Marie Ljones Brekke Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Oddny Helen Turøy Oddny Helen Turøy Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Olaus Trygve Bjuland Olaus Trygve Bjuland Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert