eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200319 19.03.2020 Yrkesopplæringsnemnda 09.30 Fylkeshuset E202
20200520 20.05.2020 Yrkesopplæringsnemnda 09.30 Fylkeshuset E202
20200618 18.06.2020 Yrkesopplæringsnemnda 09.30 Fylkeshuset E202
20200820 20.08.2020 Yrkesopplæringsnemnda 09.30 Fylkeshuset E202
20200917 17.09.2020 Yrkesopplæringsnemnda 09.30 Fylkeshuset E202
20201112 12.11.2020 Yrkesopplæringsnemnda 09.30 Fylkeshuset E-202
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20200130 30.01.2020 Yrkesopplæringsnemnda 09.00 Fylkeshuset Fylkesutvalgssalen
20191217 17.12.2019 Yrkesopplæringsnemnda 08.00 Fylkeshuset E202
20191114 14.11.2019 Yrkesopplæringsnemnda 09.45 Fylkeshuset E202
20190919 19.09.2019 Yrkesopplæringsnemnda 09.30 Fylkeshuset DU29
20190617 17.06.2019 Yrkesopplæringsnemnda 09.00 Fylkeshuset DU29
20190617 17.06.2019 Yrkesopplæringsnemnda 08.30 DU29, fylkeshuset DU29
20190523 23.05.2019 Yrkesopplæringsnemnda 09.45 Stavanger DU29, fylkeshuset
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Sigurd Ur Sigurd Ur Næringslivets Hovedorganisasjon (NHO) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Sæstad Bjørn Sæstad Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ragnvald Nilsen Ragnvald Nilsen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Svanhild Løge Skålheim Svanhild Løge Skålheim Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Solveig Ege Tengesdal Solveig Ege Tengesdal Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tone Grindland Tone Grindland Næringslivets Hovedorganisasjon (NHO) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Reidar Westre Reidar Westre Næringslivets Hovedorganisasjon (NHO) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eirin Sund Eirin Sund Landsorganisasjonen i Norge (LO) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kim Stian Tjelta Ellingsen Kim Stian Tjelta Ellingsen () Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frode Ingvaldstad Frode Ingvaldstad KS-KOMMUNESEKTORENS ORGANISASJON (KS) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Margareth Vatne Rønningen Margareth Vatne Rønningen Utdanningsforbundet (UTDFORB) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ann Iren Amundsen Ann Iren Amundsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tom Kalsås Tom Kalsås Arbeiderpartiet (AP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert