eInnsyn

Dmb


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis tidligere utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20191121 21.11.2019 Regional- og kulturutvalget 11.30 Fylkeshuset Fylkesutvalgssalen
Hopp over liste Tidligere utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
20190919 19.09.2019 Regional- og kulturutvalget 11.30 Fylkeshuset E-200
20190529 29.05.2019 Regional- og kulturutvalget 11.30 Fylkeshuset Fylkesutvalgssalen
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Therese Anita Holmen Therese Anita Holmen Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Annelin Tangen Annelin Tangen Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arne Buchholdt Espedal Arne Buchholdt Espedal Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn Ove Hersdal Bjørn Ove Hersdal Uavhengig (UAVH) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bjørn-Erik Davidsen Bjørn-Erik Davidsen Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tone Knappen Brandtzæg Tone Knappen Brandtzæg Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Egil Olsen Egil Olsen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anja Berggård Endresen Anja Berggård Endresen Venstre (V) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Espen Aaserud Karlsen Espen Aaserud Karlsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frode Fjeldsbø Frode Fjeldsbø Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gustav Løge Fosse Gustav Løge Fosse Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Håkon Faarlund Hetland Håkon Faarlund Hetland Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
John Peter Hernes John Peter Hernes Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Hanne Marte Vatnaland Hanne Marte Vatnaland Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ingvald Erga Ingvald Erga Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ingve Berntsen Ingve Berntsen Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Inghild Vanglo Inghild Vanglo Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jarle Nilsen Jarle Nilsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lisbeth von Erpecom Vikse Lisbeth von Erpecom Vikse Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gunn-Marit Lygre Gunn-Marit Lygre Kristelig Folkeparti (KRF) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Marianne Sol Levinsen Marianne Sol Levinsen SV - Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Peter André Schwarz Peter André Schwarz Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kari Raustein Kari Raustein Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Roar Johannessen Roar Johannessen Fremskrittspartiet (FRP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Elin Schanche Elin Schanche Høyre (H) Nestleder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sissel Stenberg Sissel Stenberg Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sofie Margrethe Selvikvåg Sofie Margrethe Selvikvåg Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Staale Grude Haaland Staale Grude Haaland Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Siv-Len Strandskog Siv-Len Strandskog Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Svein Abrahamsen Svein Abrahamsen Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Trine Lotherington Danielsen Trine Lotherington Danielsen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torkel Myklebust Torkel Myklebust Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Unni Fuglestad Unni Fuglestad Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Julia Wong Julia Wong Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jørn Kyle Finnesand Jørn Kyle Finnesand Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frode Løland Frode Løland Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Leif Arne Moi Nilsen Leif Arne Moi Nilsen Fremskrittspartiet (FRP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eli Haga Eli Haga Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sverre Mauritzen Sverre Mauritzen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Michelle H. Flagstad Michelle H. Flagstad Miljøpartiet De Grønne (MDG) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Erik Søndeland Jan Erik Søndeland Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Brit Kvassheim Brit Kvassheim Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torbjørn Hovland Torbjørn Hovland Kristelig Folkeparti (KRF) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert